Jesteś tutaj

Numery "Misyjnym szlakiem"

Nr 2018/2 (18)

Ukazał się już osiemnasty numer „Misyjnego Szlaku”. Jak zawsze w naszym biuletynie publikujemy wieści z krajów, w których pracują jezuiccy misjonarze z Poslki. Tym razem numer otwiera artykuł br.

Nr 2018/1 (17)

Ukazał się już kolejny, siedemnasty, numer Jezuickiego Informatora Misyjnego „Misyjnym Szlakiem”.

Nr 2017/2 (16)

Szesnasty numer biuletynu „Misyjnym Szlakiem” tradycyjnie już prezentuje działalność misyjną ojców jezuitów z Prowincji Polski Południowej.

Numer 2017/1 (15)

W pierwszym tegorocznym numerze „Misyjnego Szlaku” jak zawsze publikujemy przede wszystkim artykuły na temat misyjnego zaangażowania jezuitów Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego ora

Numer 2016/2 (14)

W czternastym numerze „Misyjnego Szlaku” kolejne relacje z działalności misyjnej jezuitów Prowincji Polski Południowej. W numerze m.in. artykuł Tadeusza Kasperczyka SJ pt.

Numer 2016/1 (13)

W trzynastym numerze „Misyjnego Szlaku” zamieszczamy między innymi relację Józefa Oleksego SJ z Malawi o misyjnej przeprawie przez rzekę, krokodylach „na wakacjach” i odnalezionym mszalnym winie or

Numer 2015/2 (12)

W dwunastym numerze biuletynu „Misyjnym Szlakiem” publikujemy m.in. relację Tadeusza Kasperczyka SJ z Madagaskaru.

Numer 2015/1 (11)

W jedenastym numerze biuletynu „Misyjnym Szlakiem” między innymi: relacja z Sudanu Południowego o. Tomasza Nogaja SJ, posługującego pośród ludu Dinka, „pocztówki z Zambii” o.

Strony