Jesteś tutaj

College Mampitasoa

Teresa Razafindraketaka
13.12.2018

Fialofa, 22 maja 2018 roku
Teresa RABENARIMANITRA
dyrektor collège’u MAMPITASOA
Fialofa Ifanja, Miarinarivo, Itasy
Madagaskar

Do
Jezuicki Ośrodek Milenijny w Chicago

Szanowni Państwo! 
Jestem bardzo wzruszona podarowaną nam przez Państwa sumą 3762,5 USD, którą byli Państwo uprzejmi dla nas zebrać. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli najpierw poprawić wyżywienie uczniów w naszej szkolnej stołówce. Możemy też zwiększyć liczbę uczniów korzystających z tej stołówki, jak i częstotliwość korzystania z niej w ciągu trymestru szkolnego [uczniowie nie otrzymywali posiłków codziennie, ale jedynie w niektóre dni – przyp. red.]. Zasadniczo wszystkie dzieci naszej szkoły pochodzą z rodzin bardzo ubogich.

Pieniądze przekażę radzie rodzicielskiej szkoły, która będzie nimi zarządzać. Potem wyślę Państwu raport z wydatkowania ofiarowanej nam sumy. Dyrektor szkoły, tj. niżej podpisana, i całe grono pedagogiczne college’u MAMPITASOA dziękuje bardzo serdecznie za Waszą wspaniałomyślność. Dokonali Państwo tego, co mówi nam Biblia: „Jeden drugiego brzemiona noście i tak wypełniajcie prawo Chrystusowe” (Ga 6,2).

Dyrektor szkoły
Teresa RABENARIMANITRA